היצירה 26 רמת גן, קומה א מתחם בורסת היהלומים | 03-6128347 | יצירת קשר | 100% איכות

 
Close
חיפוש
Filters

YE5153WAM

מקט: YE5153WAM
מפרט המוצר
סוג הזהב 18K
משקל אבני צד 1.48ct
ניקיון וצבע היהלום VVS-EF
₪26,000
₪32,000

אהבת? נשמח אם תשתף

הקולקצייה של יאנוש לחורף 2016 מביאה השראתה מהאצולה המודרנית ומשדרת יוקרה ופאר רב בד בבד עם קלילות  ניאו רומנטית. והקו העיצובי נמצא תמיד בין שני הקצוות שבין הפשוט למופרך, פראי למאופק, מינימליסטי לשופע.

מגוון רחב של פריטים יפהפיים, עשויים ברמה הגבוהה ביותר שניתן לדמיין מתחלקים לדגמים קלאסיים בהשראת העבר, קלאסיות ומורשת, לבין דגמים המדברים את התרבות העכשווית העמוסה סימני עושר מובהק של כל הנוצץ זהב הוא בסגנונו האלגנטי והמתוחכם של יאנוש.

החומרים הכלולים בקולקציה הם זהב לבן, זהב אדום, זהב צהוב ופלטינה. המתכות היקרות משלבות בתוכן יהלומים בגדלים, צבעים וצורות שונות, ברם כל האבנים הינם מסוג Flawless , אבנים נקיות לחלוטין, חסרות פגמים פנימיים וחיצוניים ובחיתוך Excellent - האבנים המובחרות ביותר, הנהנות מפיזור מושלם של אור.

אבנים נוספות הנמצאות בשימוש הן: אבני אמטיסט, טופז, גרנט, ג'ייד, ספיר, איזמרגד, טורמלין, רודונייט, אמרלד, רובי ופנינים בצבעים שונים מצהוב דרך הלבן הקלאסי ועד לשחור וסגול. הקולקצייה מאופיינת בצבעוניות עזה ובשילובי צבעים מעניינים במיזוג בין האבנים השונות היוצרות יחד פריט אמנות חד פעמי ועל זמני.